Обяви за работа във Видин от bg-rabota.com

Обяви за работа

Търсене в обявите за работа

Категория

Работници на поточна линия – фабрики в централна Холандия

Обява за работа за "Производство", разгледана 1928 пъти

Задължения: • Сортиране на камъни и плочи Заплащане: 9,74 Евро/час (бруто) Изисквания: • Няма изискване за езикови познания или опит Условия: • Договор + Възможност за неограничен трудов договор след изпитателния срок • Осигуровки според холандското законодателство • Осигурени: квар ...

ГЕРМАНИЯ ДО ЛАЙПЦИГ Завод за преработка на свинско месо

Обява за работа за "Производство", разгледана 1782 пъти

ГЕРМАНИЯ ДО ЛАЙПЦИГ Завод за преработка на свинско месо ОТГОВОРНОСТИ: Ежедневни задачи, включително: •Работа на производствената линия; • Сортиране и зареждане на месото и продуктите в опаковъчно оборудване; •Проверяване внимателно на всяка партида, за качеството и количеството и мярката ...

Германия - дърводелци

Обява за работа за "Производство", разгледана 1877 пъти

Немска фирма търси да назначи без комисионни и посредници на постоянен трудов договор: • Дърводелци – производство, монтаж и демонтаж на кухни, мебели, прозорци, врати и стълби Изисквания към кандидатите: средно/над - специално образование за съответната позиция или професионален опит повече ...

Заплащане: 4200 лв. - НЕТО

Общо 3 обяви Страница от 1