Обяви за работа във Видин от bg-rabota.com

Обяви за работа

Оператор в център за обаждания с румънски език

Обява за работа в Русе за "Администрация", публикувана на 24.06.2018 , разгледана 2376 пъти

Международна търговска компания, развиваща успешно дейността си на европейските пазари, търси да назначи оператори, владеещи румънски език на територията на България.

Ако обичаш комуникацията с хора, имаш позитивна нагласа в общуването и се стремиш да постигаш високи резултати, ние ти предлагаме перфектното място да усъвършенстваш своите лични и професионални качества и умения.

Отговорности:
- Отправяне на покани по телефона за организирани от фирмата мероприятия в Румъния;
- Привличане на потенциални клиенти на фирмата;
- Поддържане и актуализиране на база данни;
- Работа със специализиран софтуер;

Изисквания:
- Отлично владеене на румънски език
- Приятен глас и ясна дикция;
- Добри умения за комуникация и убеждаване;
- Позитивна нагласа, организираност, инициативност;
- Добра компютърна грамотност;
- Желание за развитие и усъвършенстване на уменията;

Предлагаме:
- Постоянен трудов договор
- Отлични условия за работа;
- Атрактивно възнаграждение (твърда заплата + стимулираща бонусна схема, обвързана с лични резултати);
- Вътрешно-фирмени обучения;

Всички документи ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, в съответствие с изискванията на ЗЗЛД. Всички кандидати, одобрени по документи ще бъдат поканени на интервю.

Град: Русе

Телефон: +359889121501

Имейл: iliana.vasileva@welmax.bg

Лице за контакти: Илиана Василева