Обяви за работа във Видин от bg-rabota.com

Обяви за работа

Инженер ОиВ– отдел ПТО

Обява за работа за "Строителство, Архитектурa и Градоустройство", публикувана на 30.11.2017 , разгледана 585 пъти

Търсим кандидат за позицията: Инженер ОиВ– отдел ПТО – ценообразуване и изготвяне на оферти
Задължения:
• Да познава строителните материали по част ОиВ.
• Да изготвя оферти в срок, по обявени търгове в строителството.
• Да изготвя технически предложения, съобразени с техническите спецификации и изискванията на Възложителите.
• Да разчита техническа документация.
• Да изготвя количествени сметки и количествено-стойностни сметки.
• Да изготвя анализи на единични цени в строителството по част ОиВ.
• Да изготвя план-графици за изпълнение на СМР.
Изисквания:
• Висше образование - машинен инженер в областта на отоплението и вентилацията
• Предишен релевантен опит /15+ години/;
Нашето предложение:
• Възможност за работа в строителна компания с традиции;
• Мотивиращо възнаграждение;
• Отлични условия на труд;
• Дългосрочна работа и коректно отношение.
Ако посочената позиция представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на изискванията, моля изпратете ни актуална автобиография с посочен професионален опит и документи за образование и квалификация на имейл k_bogdanov@viana-bg.com.
Телефон за връзка – 0882 250 846 - Богданов.
Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.

Град: Всички

Телефон: 0882250846

Имейл: k_bogdanov@viana-bg.com

Лице за контакти: Богданов